Miłego dnia!

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Ślub jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, a tak ważne momenty chce się zawsze mieć w pamięci, by móc wracać wspomnieniami do tych chwil. Fotografia ślubna, którą Wam oferuję, to kreatywna forma fotoreportażu, która pozwala zatrzymać w kadrach Wasz dzień, Wasze chwile, Wasze emocje w niebanalnym stylu. Wiem, jak bardzo każdej Młodej Parze zależy na wyjątkowych zdjęciach ślubnych, dlatego ze swojej strony dokładam wszelkich starań, abyście mogli ponownie przeżyć wybuch euforii, oglądając końcowy efekt mojej pracy. Tworząc moje fotografie nie mogę sobie pozwolić na ograniczenia, dlatego używam wyłącznie wysokiej jakości profesjonalnego sprzętu marki Canon oraz Nikon. Również moje albumy oraz odbitki zdjęć zamawiam u sprawdzonych i zaufanych dostawców.

Proponuję Wam fotoreportaż ślubny, czyli pełną relację z Dnia Waszego Ślubu, na który składają się następujące etapy:

Przygotowania:
Niektórym wydaje się, że to nikomu niepotrzebna część i nie trzeba jej uwieczniać na zdjęciach. Błąd! Przygotowania ślubne to preludium reportażu, podczas którego, wbrew pozorom, dużo się dzieje - mnóstwo emocji, mnóstwo detali - niezależnie od tego, czy przygotowania odbywają się w domu, u kosmetyczki, fryzjera czy też w hotelu...

Ceremonia ślubna:
Niewątpliwie najważniejszy moment całej uroczystości. W Urzędzie Stanu Cywilnego, w kościele, czy też w innej świątyni - to tutaj składacie sobie małżeńską przysięgę, tu stajecie się Mężem i Żoną. Nie zapominajcie o uśmiechu podczas tych chwil.

Wesele:
Tutaj zawsze dużo się dzieje. Jak wygląda mój styl fotografowania na weselu? Jestem wszędzie, ale staram się być przy tym "niewidzialna". Przyjęcie weselne to mnóstwo spontanicznych kadrów, feeria barw, ekplozja emocji. Nie skupiam się tylko i wyłącznie na Młodej Parze, aczkolwiek nie uznaję "katalogowania" każego z gości z osobna. Tworzę reportaż - opowiadam Waszą historię. Fotografuję do końca oczepin, nie później jednak niż do godz. 1:00.

Plener ślubny:
Sesję plenerową zawsze proponuję w innym dniu, niż dzień ślubu. Dlaczego?

- więcej czasu, nie czekają na nas goście weselni
- możliwość aranżacji wielu miejsc, dopasowania pory dnia
- możemy zaszaleć, nie martwiąc się o zbrudzenie/zniszczenie stroju ślubnego
- nie spieszymy się + mamy czas tylko dla siebie = wyjątkowe zdjęcia

Sesję plenerową przeważnie wykonuję dzień (ew. dwa dni) po ślubie. Jest jednak możliwość indywidualnego ustalenia miejsca i czasu. Chętnie też wysłuchuję sugestii i propozycji Pary Młodej. Lubię niekonwencjonalne pomysły. Nie będę ukrywała, że najwięcej satysfakcji czerpię, kiedy mam do czynienia z parą, która nie boi się szaleństw, "dziwnych" i eksperymentalnych zdjęć!


FOTOGRAFIA PORTRETOWA, SESJA NARZECZEŃSKA, SESJA BRZUSZKOWA...

Poza fotografią ślubną, równie chętnie wykonuję wszelkiego rodzaju inne sesje fotograficzne. Przed Waszym ślubem gorąco zachęcam do wzięcia udziału w sesji narzeczńskiej. Natomiast kiedy będziecie spodziewać się potomka i będziecie chcieli uwiecznić okres dużego brzuszka, z chęcią wykonam dla Was sesję ciążową, a gdy już Wasze maleństo przyjdzie na świat, proponuję fotoreportaż z chrzcin, polecam również wszelkiego typu sesje noworodkowe i dziecięce.

Krótko mówiąc, jeżeli masz ciekawy pomysł na sesję i pragniesz mieć wyjątkowe zdjęcia - skontaktuj się ze mną!


FOTOGRAFIA REKLAMOWA

... powinna być przede wszystkim oryginalna, aby zainteresowała odbiorcę i tym samym przykuła jego uwagę. Fotografia reklamowa powinna być ekspresyjna, aby poruszać i zapadać w pamięci na długo. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym Państwa potrzebom, oferujĘ kompleksowe usługi w zakresie fotografii, zarówno reklamowej, jak i katalogowej. FotografujĘ ludzi, wydarzenia, modę oraz przedmioty. Fotografia reklamowa i katalogowa to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim ogromna pasja. Moim atutem są zawsze świeże i niekończące się pomysły. Dzięki czemu mogę Państwu zagwarantować zdjęcia wyjątkowe i niepowtarzalne. Posiadam bogate doświadczenie w fotografowaniu przedmiotów, dlatego też oferowana przeze mnie fotografia katalogowa odznacza się najwyższą jakością. Posiadając bogate zaplecze i najlepszy sprzęt jesteśmy w stanie sfotografować trudne przedmioty, szklane, srebrne czy złote, w taki sposób, aby zachowały swój właściwy kształt, formę i kolor. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Przyjmuję zlecenia, zarówno od klientów indywidualnych, jak i dużych firm. Wiem, że indywidualne podejście do Klienta jest gwarancją sukcesu, dlatego też dokładnie poznaję Państwa oczekiwania i potrzeby a następnie je realizuję. W ten sposób powstaje fotografia katalogowa lub reklamowa jedyna i niepowtarzalna, na najwyższym poziomie profesjonalizmu.