UMÓW SIĘ NA SESJĘ KOBIECĄ Z METAMORFOZĄ

Moja Droga posłuchaj!

Zrób coś wreszcie tylko dla siebie! Ponownie poczuj się kobieca, atrakcyjna i silna jak dawniej.

Jeśli czujesz, że:

- nie wyglądasz dobrze na fotografiach,
- poświęcasz czas wszystkim a zapominasz o sobie,
- jesteś niepewna siebie,
- ostatnio jesteś jakby "niewidzialna",
- narzekasz na siebie i swoje ciało,
- ostatnio przeżyłaś dużą stratę w życiu osobistym i trudno Ci się z niej podnieść,
- brakuje Ci siły na pokonanie przeciwności,
- nie wiesz, jak uwierzyć w siebie,
- dla siebie jesteś mało kobieca i seksowna,
- chcesz odciąć się od przeszłości i ruszyć z kopyta na przód...

Przeżycie sesji kobiecej z metamorfozą jest właśnie dla Ciebie!

Efekty sesji z metamorfozą:

Tak wyglądają nasze sesje zdjęciowe:


Jak wygląda sesja kobieca z metamorfozą?

CAŁE PRZEŻYCIE ZACZNIE SIĘ NA DŁUGO PRZED DNIEM TWOJEJ SESJI
Na początku spotkamy się na konsultacji (w studio lub online w zależności od Twojej dostępności) w czasie której przy kawce lub herbatce opowiem Ci o sesji kobiecej oraz dowiem się, jak mogę Ci pomóc i zaoferować sesję szytą na TWOJĄ miarę. Wykonam też Tobie zdjęcie, bym mogła przekazać je mojej specjalistce od stylizacji. Dobierzemy z nią idealny dla Ciebie makijaż oraz fryzurę.

NA TYDZIEŃ / 2 TYGODNIE PRZED SESJĄ
Odbędziemy konsultację stylizacyjną w studio lub online. Podczas niej, zrobimy przegląd Twojej szafy. Wybierzemy wspólnie kreacje, które wykorzystamy w trakcie sesji zdjęciowej. Oczywiście pamiętaj, że w ramach sesji zdjęciowej masz pełen dostęp do garderoby znajdującej się w moim studio.

PRZEZ CAŁY CZAS DO DNIA SESJI
Będziemy w kontakcie wspólnie planując Twoje wyjątkowe przeżycie. Będziesz zaopiekowana od początku do końca.

W DNIU TWOJEJ SESJI
Zaczniemy spotkanie od kawki a całe przeżycie potrwa około 4 godzin. Zarezerwuj sobie cały wolny dzień, abyś czuła się w pełni komfortowo. Rozpakujemy Twoje stylizacje i przywita Cię moja stylistka która zadba, abyś na sesji wyglądała i czuła się zjawiskowo.

GDY JUŻ BĘDZIESZ GOTOWA
Rozpoczniemy naszą sesję zdjęciową, w czasie której poprowadzę Cię KROK PO KROKU jak pozować, jak się ustawić, jakiej mimiki używać oraz jak wzbudzić w sobie odpowiednią energię, by wyglądać najbardziej kobieco i atrakcyjnie. Na nowo pokażę Ciebie moimi oczami.

Folio Box w którym otrzymasz zdjęcia:

Co otrzymam?

Otrzymasz swoje portrety kobiece, które przez lata będą przypominały Tobie o Twojej wspaniałej przemianie oraz sile, którą posiadasz. Każda fotografia oprawiana jest w passe-partout, które możesz zobaczyć na filmie obok. Dodatkowo, otrzymasz luksusowe pudełko FOLIO BOX, które ma za zadanie chronić Twoje fotografie przed światłem oraz jest idealnym miejscem do przechowywania Twoich portretów. Moi klienci kochają się chwalić swoimi Folio Boxami rodzinie, koleżankom czy przyjaciołom :)

Vouchery do odebrania w klinice Royal Care w Opolu

MAM DLA CIEBIE NIESPODZIANKĘ!

Dzięki współpracy z Kliniką Royal Care w Opolu, świadczącą usługi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, gdy wykonasz zabieg w klinice otrzymasz na miejscu voucher na DARMOWĄ konsultację w studio RosaDesire i dodatkowe 100zł do wykorzystania na wybrany pakiet fotografii. PONADTO, jeśli pierwszym miejscem do jakiego trafisz będzie studio RosaDesire i podpiszesz umowę na sesję kobiecą z metamorfozą, otrzymasz w prezencie voucher do wykorzystania w Klinice Royal Care. Czy to nie jest świetna wiadomość? :)

Umów się na konsultację

... w idealnym dla nas obojga terminie i dowiedz się wszystkich szczegółów. Wybierzemy dostępny termin sesji, dobierzemy dla Ciebie idealny pakiet fotografii oraz wstępnie zaczniemy projektować Twoją idealną sesję i metamorfozę.

Konsultacja jest płatna 100zł lecz przy zarezerwowaniu sesji, kwota ta zostaje wliczona w cenę wybranego pakietu zdjęć.

Konsultację - w dogodnym dla Ciebie terminie - samodzielnie zarezerwujesz tutaj:


https://calendly.com/izabela-rosadesire/konsultacja