Miłego dnia!

Gosia i Szczepan - przejdź do reportażu

Jeśli masz zły humor, wystarczy spędzić 5 minut w towarzystwie Gosi, a wszystkie smutki pójdą w zapomnienie. Ta dziewczyna zaraża pozytywnym nastawieniem! Kobieta wulkan. Razem ze spokojnym Szczepanem, uzupełniają się idealnie :) Na sesji ślubnej nie było inaczej.

Kasia i Daniel - przejdź do reportażu

Kasia - modelka, Daniel - pasjonat szybkich samochodów, sielskie klimaty, piękna pogoda i super zabawa. Tak można opisać naszą wspólną przygodę :)

Sylwia i Marek - przejdź do reportażu

Z Sylwią i Markiem zaplanowaliśmy wielotematyczny plener, i choć temperatury już nie rozpieszczały a nawet złapał nas drobny deszczyk, moi Młodzi poradzili sobie w 100%. Unikając przemoknięcia, trafiliśmy do bardzo klimatycznej kawiarenki z muzyką na żywo, ach było romantycznie ;) A to tylko mały epizod w całym plenerze...

Izabela i Olaf - przejdź do reportażu

Na ślubie cywilnym Izy i Olafa jako fotograf pojawiłam się w ramach prezentu, a więc poznałam ich dopiero w dniu uroczystości. Okazali się być bardzo radosnymi i otwartymi ludźmi, z którymi miło spędziłam 2,5 godzinki :) W ich galerii znajdziecie "kilka" kadrów z tego dnia.

Karolina i Damian - przejdź do reportażu

Z Karoliną i Damianem, wybraliśmy się na plener w miejsce bliskie mojemu sercu - do Karpacza. Bardzo miło wspominam ten szalony dzień a na zdjęcia patrzę z sentymentem. Zapraszam do oglądania pełnego reportażu, polecam :)

Ewa i Szczepan - przejdź do reportażu

Ewa i Szczepan - czyli modele doskonali :) Odnaleźli się na torze saneczkowym, przy pomniku, na plaży, na łódce, w mieście... Ups, może wystarczy, lepiej zobaczcie sami ;)

Agnieszka i Marian - przejdź do reportażu

Ostatnimi czasy, zafiksowana byłam na sesję w tramwaju. Nie omieszkałam poinformować o tym Agnieszkę i Mariana już w czasie pleneru, nie wiedziałam tylko, na co się porywam... Marian nie widział żadnego problemu i zamiast zabrać nas na przystanek, pojechaliśmy na zajezdnię, co nie bardzo rozumiałam. Zostawił nas w samochodzie pod szlabanem i znikł w dyżurce. Za chwilę wraca i z konspiracyjną miną mówi do mnie: "Wymyśl szybko, z jakiej jesteś gazety". Słucham?! - Kierownika nie ma, więc powiedziałem facetom, że umówiliśmy się z kierownikiem na ślubną sesję zdjęciową do gazety. - Ze ściśniętym gardłem, zawiesiłam na szyi legitymację liturgiczną (!) na smyczy z Radio Opole i poszłam z moimi Młodymi do paszczy lwa. Marianowi wypisali przepustkę jednorazową na dane z dowodu osobistego i zapytali, gdzie mi podstawić tramwaj haha... Niekiedy trzeba 2 razy pomyśleć, zanim się wypowie marzenie, bo może się spełnić! Sesja przebiegła bezproblemowo, pan maszynista był bardzo pomocny a ja nigdy nie zapomnę, jak szybko opuszczałam teren zajezdni rozglądając się, czy kierownik nie wraca z obstawą ;) Czy mogłabym sobie wymarzyć lepszą pracę? :)

Kasia i Michał - przejdź do reportażu

Sesję plenerową, jaką wykonaliśmy z Kasią i Michałem, zaliczam do tych najbardziej szalonych. Wspaniałe wspomnienia, które pozostaną na zawsze, a przede wszystkim niebanalne zdjęcia! Naprawdę warto to zobaczyć :)

Ania i Romek - przejdź do reportażu

Ania marzyła o sesji typowo "zamkowej". Aby nie było zbyt monotonnie, zaproponowałam Młodym także wyjazd nad jezioro. Efekt jest... zresztą, sami zobaczcie :)

Magda i Adam - przejdź do reportażu

Miasta takie jak Kraków, swój niekwestionowany urok mają nawet zimą. Tu nie potrzeba upałów i bezchmurnego nieba, by na zdjęciach był magia. Przekonaliśmy się o tym z Magdą i Adamem, którym dziękuję za wspólny wypad i miłą współpracę :)

Justyna i Grzegorz - przejdź do reportażu

Justynko i Grzegorzu, dziękuję za cierpliwość, jaką wykazaliście się czekając na ostatni reportaż w tym roku, za "wodę" też ;) Bardzo miło się z Wami współpracowało; Justynka - wulkan pozytywnej energii...!

Wioleta i Marcin - przejdź do reportażu

Kolejny reportaż z Młodą Parą zrealizowałam nad jeziorem. Mimo, że z założenia nie miało być moczenia się w wodzie, jak to bywa w życiu wyszło inaczej ;) Było bardzo wesoło i twórczo, a szampan na plaży smakuje wyśmienicie!

Paulina i Darek - przejdź do reportażu

Upał, dosłowny upał, piękny park, wspaniała Młoda Para i ja. Wynikiem tego mogą być tylko nietuzinkowe, wyjątkowe zdjęcia. Dziękuję też za współpracę miłym panom Policjantom ;) Zapraszam do galerii!

Edyta i Paweł - przejdź do reportażu

Mnóstwo uśmiechu, pozytywne emocje i wspaniali ludzie. To wszystko uwieczniałam na ślubie Edyty i Pawła. Ukoronowaniem reportażu był spontaniczny plener w Zakopanem i choć wyjeżdżaliśmy skoro świt i wracaliśmy grubo po północy, opłacało się :)

Paulina i Piotrek - przejdź do reportażu

Podróż do Opola z Paulinką i Piotrkiem obfitowała w salwy śmiechu, wiele nieprzewidzianych, zabawnych sytuacji oraz ostatecznie w ciekawe ujęcia. Zawsze będę miło wspominała ten ślub i tych ludzi :)