RosaDesire | Fotografia ślubna

Sesja ślubna? Pani młoda powinna być piękna i czuć się pięknie w tym ważnym dniu. Ja i mój aparat o tym wiemy! Nie bez powodu ukończyłam kurs dla fotomodelek w Łodzi, który otworzył mi oczy na pozowanie przed obiektywem. Jestem mistrzynią wprowadzania swobodnej atmosfery w czasie sesji i przechodzenia na ty ;) Swoboda przed obiektywem - ze mną to naprawdę proste! Odważne, nieszablonowe kadry, portrety plenerowe, praca w świetle zastanym to główna cecha dobrych zdjęć ślubnych a także dobrego fotografa. Miłość, radość, łzy szczęścia... Wasze emocje - moje spojrzenie. Możecie zaufać fotografowi z 12-letnim doświadczeniem w reportażu ślubnym, że najważniejsze momenty Waszego życia będą rzetelnie uwiecznione na najwyższej jakości fotografiach.

Ślub jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, a tak ważne momenty chce się zawsze mieć w pamięci, by móc wracać wspomnieniami do tych chwil. Fotografia ślubna, którą Wam oferuję, to kreatywna forma fotoreportażu, która pozwala zatrzymać w kadrach Wasz dzień, Wasze chwile, Wasze emocje w niebanalnym stylu. Wiem, jak bardzo każdej Młodej Parze zależy na wyjątkowych zdjęciach ślubnych, dlatego ze swojej strony dokładam wszelkich starań, abyście mogli ponownie przeżyć wybuch euforii, oglądając końcowy efekt mojej pracy. Tworząc moje fotografie nie mogę sobie pozwolić na ograniczenia, dlatego używam wyłącznie wysokiej jakości profesjonalnego sprzętu marki Canon oraz Nikon. Również moje albumy oraz odbitki zdjęć zamawiam u sprawdzonych i zaufanych dostawców.

Proponuję Wam fotoreportaż ślubny, czyli pełną relację z Dnia Waszego Ślubu, na który składają się następujące etapy:

Przygotowania:
Niektórym wydaje się, że to nikomu niepotrzebna część i nie trzeba jej uwieczniać na zdjęciach. Błąd! Przygotowania ślubne to preludium reportażu, podczas którego, wbrew pozorom, dużo się dzieje - mnóstwo emocji, mnóstwo detali - niezależnie od tego, czy przygotowania odbywają się w domu, u kosmetyczki, fryzjera czy też w hotelu...

Ceremonia ślubna:
Niewątpliwie najważniejszy moment całej uroczystości. W Urzędzie Stanu Cywilnego, w kościele, czy też w innej świątyni - to tutaj składacie sobie małżeńską przysięgę, tu stajecie się Mężem i Żoną. Nie zapominajcie o uśmiechu podczas tych chwil.

Wesele:
Tutaj zawsze dużo się dzieje. Jak wygląda mój styl fotografowania na weselu? Jestem wszędzie, ale staram się być przy tym "niewidzialna". Przyjęcie weselne to mnóstwo spontanicznych kadrów, feeria barw, ekplozja emocji. Nie skupiam się tylko i wyłącznie na Młodej Parze, aczkolwiek nie uznaję "katalogowania" każego z gości z osobna. Tworzę reportaż - opowiadam Waszą historię. Fotografuję do końca oczepin, nie później jednak niż do godz. 1:00.

Plener ślubny:
Sesję plenerową zawsze proponuję w innym dniu, niż dzień ślubu. Dlaczego?

- więcej czasu, nie czekają na nas goście weselni
- możliwość aranżacji wielu miejsc, dopasowania pory dnia
- możemy zaszaleć, nie martwiąc się o zbrudzenie/zniszczenie stroju ślubnego
- nie spieszymy się + mamy czas tylko dla siebie = wyjątkowe zdjęcia

Sesję plenerową przeważnie wykonuję dzień (ew. dwa dni) po ślubie. Jest jednak możliwość indywidualnego ustalenia miejsca i czasu. Chętnie też wysłuchuję sugestii i propozycji Pary Młodej. Lubię niekonwencjonalne pomysły. Nie będę ukrywała, że najwięcej satysfakcji czerpię, kiedy mam do czynienia z parą, która nie boi się szaleństw, "oryginalnych" i eksperymentalnych zdjęć!

Spotkajmy się na konsultacji, w czasie której przedstawię Wam materiały ślubne, opowiem o współpracy i poznam Wasze potrzeby.

Tel. 517129652