Miłego dnia!

Dlaczego właściwie PORTRET?

Portret uszlachetnia i dodaje klasy każdemu wnętrzu. Może być ciepłym wspomnieniem przeszłości. Portret do salonu, portret do biura, do dziecięcego pokoju czy do sypialni... Szczególna pamiątka dla współczesnych i dla potomnych. Portrety wykonuję indywidualnie z przesłanych fotografii. Tworzę portrety dzieci, osób dorosłych, psów i kotów. Portrety stylowe, eleganckie, okazjonalne oraz nastrojowe "intymne" szkice. Prace wykonuję na papierze w formacie A3. Moje portrety cechuje estetyczne wykonanie i rozsądna cena, co docenili dotychczasowi klienci. Do każdej pracy podchodzę indywidualnie, serdecznie i z poczuciem dobrego "smaku". Z wrażliwością, solidnie, dbając o każdy najmniejszy szczegół.

Jak zamówić portret?

Zamówienia dokonujemy wysyłając wiadomość na adres: izabela.rosadesire@gmail.com . W zamówieniu umieszczamy dane kontaktowe (imię i nazwisko osoby zamawiającej, numer telefonu, adres na jaki ma zostać wysłana praca). Rozpoczynam rysować portret, mając dostępne materiały źródlowe w formie 1 - 3 fotografii osoby portretowanej, ze wskazaniem jednej preferowanej (pliki .jpg .tiff lub .png). Jeżeli masz zapytania lub jakiekolwiek prośby, proszę o zasygnalizowanie tego przed rozpoczęciem pracy.

Kilka zdań o fotografii źródłowej

Bardzo proszę o fotografie wyraźne i ostre, na których osoby portretowane są do siebie podobne ( widoczny jest ich charakter). Fotografie te nie mogą być także wielkości znaczka pocztowego, najlepiej wysyłać je w formacie oryginalnym. Unikamy fotografii robionych z pomocą lampy błyskowej z niewielkiej odległości. Efektem tego jest spłaszczenie planów i zniekształcenie rysów, a tym samym trudna rozpoznawalność. Najlepszym światłem jest naturalne. Tego rodzaju światło buduje przestrzeń, bryłę i podkreśla kształt twarzy. Fotografia ma bardzo duże znaczenie.