Miłego dnia!

Strony biznesowe


Jeśli chcesz odnieść sukces w biznesie, musisz mieć dobrą stronę internetową. Każda strona biznesowa, tworzona przeze mnie, jest precyzyjnie dopasowywana do profilu firmy i potrzeb oraz życzeń jej właścicieli. Proste w swej formie, a zarazem niezwykle wyrafinowane, konstruowane przez firmę RosaDesire, to nowoczesne mechanizmy marketingowe, które pomogą Ci odnieść sukces.

Wysoką skuteczność gwarantuje:

Indywidualny Charakter - każdy projekt strony jest przygotowywany od podstaw, co zapewnia jego indywidualny charakter i niepowtarzalność w Internecie.

Analiza grupy odbiorczej - zawsze doradzę i zaproponuję najlepsze rozwiązania strukturalne oraz stylistyczne, dostosowane do oczekiwań i potrzeb grupy docelowej Klienta.

Usability - wszystkie projekty stron tworzone są zgodnie z zasadami Usability - aby obsługa strony była intuicyjna i naturalna dla odwiedzających.

Zgodna ze standardami W3C i zaleceniami Accessibility (WAI) - wszystkie strony są testowane i muszą wyświetlać się poprawnie w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera).

Zaawansowane rozwiązanie strukturalne - odgórnie określona ilość podstron, pozwala na wdrożenie różnych rozwiązań na podstronach, dzięki czemu strona jest ciekawa i wyróżnia się spośród stron konkurencji.

Treść jest wprowadzana i formatowana przez WebMastera - dostarczoną zawartość strony wdraża i formatuje WebMaster. Klient otrzymuje gotowy produkt, który nie wymaga od niego żadnej dodatkowej pracy.

Realizacja działań dla naszego klienta jest podzielona na poszczególne etapy i przebiega w następujący sposób:

1.   analiza potrzeb, oczekiwań, celów oraz wizji klienta
2.   przygotowanie wstępnego projektu
3.   weryfikacja przez klienta i uwzględnienie jego sugestii
4.   szczegółowe dopracowanie projektu
5.   wdrożenie zaplanowanych działań
6.   stały monitoring skuteczności poszczególnych elementów strategii

Opracowany przez RosaDesire system realizacji zleceń zapewnia dopracowanie każdego projektu w najdrobniejszym szczególe, dynamiczną realizację, minimalizację czasu trwania, a tym samym - kosztów.

ProjektyBelaHundo II

Strona - siostra projektu zrealizowanego dla hodowli BelaHundo. Stworzona na potrzeby rozwoju hodowli i poszerzenia jej specjalizacji o kolejną rasę - Cavaliery. Zapraszam do odwiedzania: www.cavaliery.info. Prace opierały się na zaprojektowaniu szablonu, stworzeniu grafiki, zagnieżdżeniu materiałów i umieszczeniu strony na serwerze. Projekt wykonany na potrzeby reklamy i wizytówki firmy, strona intuicyjna i przejżysta.

Na stronie zastosowano: php, CSS, AJAX (JavaScript)

Firma Gebo

Strona internetowa dla hurtowni budowlanej - www.gebo-gogolin.com, zrealizowana w sierpniu 2011. Prace opierały się na zaprojektowaniu szablonu, stworzeniu grafiki, zagnieżdżeniu materiałów i umieszczeniu strony na serwerze. Projekt wykonany na potrzeby reklamy i wizytówki firmy, strona intuicyjna i przejżysta.

Na stronie zastosowano: php, CSS, AJAX (JavaScript)

Firma Rosa

Projekt strony internetowej dla firmy ogólnobudowlanej - www.firma-rosa.pl, zrealizowany w styczniu 2011. Prace opierały się na zaprojektowaniu szablonu, stworzeniu grafiki, zagnieżdżeniu materiałów i umieszczeniu strony na serwerze. Nadal pozostaję jej WebMasterem. Projekt wykonany na potrzeby reklamy i wizytówki, strona zwięzła i przejżysta, mam nadzieję, że będzie dobrze służyć właścicielom ;)

Na stronie zastosowano: php, CSS, AJAX (JavaScript)

BelaHundo

Strona domowa psów rodowodowych rasy Papillon - www.papillony.eu, zrealizowana w marcu 2010. Głównym przesłaniem w czasie prac było ułatwienie nowej hodowli zaistnienia w branży hodowlanej. Przedstawienie jej pupili, ich osiągnięć oraz planów hodowli na przyszłość. Dodatkowo, zrealizowane zostały sesje zdjęciowe w studio dla każdego z piesków, zdjęcia te oglądać można w ich indywidualnych galeriach.

Na stronie zastosowano: php, CSS, AJAX (JavaScript)

Na sprzedaż

Gotowy projekt strony internetowej, swego czasu dobrze służył mnie samej do reklamowania moich prac. Zrealizowany został w 2009 roku, a więc zdążył już nabrać mocy urzędowej ;) . Idealnie nada się do prezentacji autorskich prac, jak i jako strona będąca wizytówką dla prywatnej działalności.

Projekt można oglądać w akcji na miejscu, w siedzibie firmy. Istnieje możliwość merytorycznego dopasowania zawartości strony na potrzeby przyszłego jej wykorzystania przez nowego właściciela.

Na stronie zastosowano: php, CSS, AJAX (JavaScript)